Szpilki damskie: motywy zwierzęce – kit czy hit?

srebrne szpilki damskie

Dlaczego kobiety kochają szpilki?

Odpowiedzi na powyższe pytanie jest mnóstwo! Przede wszystkim sprawiają, że kobieta czuje się bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Zresztą, nie tylko tak się czuje, ale też tak wygląda. Dzieje się tak dlatego, że szpilki podkreślają to co w kobiecej figurze najlepsze. Na pierwszy rzut oka widać, że szpilki wydłużają i zarazem wysmuklają nogi. Ponadto, sprawiają, że cała sylwetka prezentuje się zupełnie inaczej oraz prowadzą do tego, ze zupełnie inaczej się poruszamy.

Jest to dla każdej kobiety najprostszy sposób na udoskonalenie swojego wyglądu. Szpiki od lat są symbolem kobiecości.

Jak wybrać wygodne szpilki?

Jeżeli zależy nam na wygodzie, cena nie może przesądzać o naszym wyborze. Warto skupić się na jakości materiału z jakiego zostały wykonane. Ponadto, nie każdy but będzie tak samo wygodny dla każdej kobiety. Wszystko zależy od budowy stopy. Aktualnie, nawet jeżeli kupujemy buty przez internet mamy możliwość ich zwrotu. Warto z tej opcji skorzystać, jeśli buty już od początku źle leżą na nodze i powodują dyskomfort. Dla tych kobiet, które szczególnie cenią sobie wygodę, dobrą opcją będą szpilki na słupku. Szerszy obcas sprawi, że buty będą wygodniejsze i bardziej stabilne, a przede wszystkim poczujemy się w nich pewniej niż w szpilkach na cienkim obcasie.

Motywy zwierzęce – kit czy hit?

Kobiety najczęściej wybierają szpilki damskie w klasycznych, stonowanych kolorach (zobacz). Prawdą jest, że każda kobieta powinna w swojej garderobie posiadać szpilki w kolorze czarnym, czerwonym oraz nude. Co w przypadku gdy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa i dodania charakteru swojej stylizacji?

Buty z motywem zwierzęcym będą najlepszą opcją, aby zwrócić uwagę na swoją stylizację. Najlepiej zestawić je ze stonowanymi kolorami (czarnym czy białym). Ważne, aby nie przesadzić i nie przytłoczyć zwierzęcego printu, który mamy na butach. Najczęściej wybieranym wzorem zwierzęcym jest oczywiście panterka. Oprócz niej blogerki modowe pokochały ostatnio lamparcie centki oraz zebrę.

Warto bawić się modą i zakładać szpilki z motywem zwierzęcym, dzięki którym żadna nasza stylizacja nie będzie nudna.